امروز: ۱۴۰۳ پنج شنبه ۶ ارديبهشت
 

تاریخچه کارخانه
کارخانه خوراک دام خراسان اولین کارخانه تولیدکننده انواع کنسانتره های دامی و خوراک کامل در استان خراسان است که در  سال  1362با ظرفیت سی هزار تن در سال با حضور وزیر محترم صنایع و مسٶلان محترم استان در شهرستان تربت حیدریه مورد بهره برداری قرار گرفت.

نوع فعالیت
فعالیت کارخانه تولید انواع کنسانتره های دامی و خوراک کامل با مواد اولیه مرغوب زیر نظرمسٶلان محترم معاونت امور دام جهاد کشاورزی استان ,سازمانهای محترم استاندارد و دامپزشکی و کارشناسان مجرب می باشد.

اهداف کارخانه
هدف کارخانه تولید انواع کنسانتره های دامی با تضمین کیفیت برای تمامی دام های سبک و سنگین بوده که توانسته است در طول بیش از سی و دو سال فعالیت خود رضایت دامداران عزیز را جلب نماید و در خدمت آنان باشد

ارایه خدمات
دامداران عزیز می توانند بر حسب نیاز دام خود( گاوهای شیری، پرواری، گوسفند، بز، میش و شتر) را براساس فرمول های مورد نظر سفارش دهند تا در اسرع وقت و رعایت تمامی استانداردها تولید و ارسال شود. همچنین مدیران و کارشناسان کارخانه در تمامی اوقات در خدمت دامداران عزیز برای رفع مشکلات احتمالی و پاسخگویی سوالات آنان می باشند.

نظارت بر تولید
تولیدات کارخانه زیر نظر کارشناسان محترم معاونت امور دام و سازمان های محترم بازرگانی و دامپزشکی و استاندارد و اتحادیه های محترم گاوداران و دامداران استان تولید و توزیع می گردد. دامداران عزیز می توانند جهت نظارت هر چه بیشتر در زمان تولید سهمیه و یا سفارش، نماینده خود را با هزینه کارخانه در زمان تولید در محل کارخانه مستقر نمایند چون هدف کارخانه تولید بهتر و خدمت به دامداران عزیز می باشد. علاوه بر این کارخانه دارای آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت و ارزشیابی مواد اولیه می باشد که به صورت مستمر مواد اولیه ورودی تا  محصول نهایی  را مورد آزمایش قرار می دهد .


آب و هوااوقات شرعی

طراحی و اجرا توسط وب باکس پورتال